SZUKAJ W POSTACH:

Dying Light 2: Bloody Ties

GORĄCY MIESIĄC! Gry, w które zagramy w listopadzie

 

Data premiery: 10 listopada 2022

 

INFORMACJE

Gatunek: gra akcji

Platformy: PC, PS4, XOne, PS5, XSX/S

Przybliżona cena: ok. 44 zł (PC, PS4, XOne, PS5, XSX/S)

Walka na arenie czeka!

Dying Light 2 zebrał mieszane opinie, więc może pierwszy dodatek okaże się lepszy? Bloody Ties zabierze nas na arenę, gdzie weźmiemy udział w turnieju, walcząc na śmierć i życie. Problem w tym, że cała ta gladiatorska zabawa to jedynie przykrywka dla różnych szemranych interesów, w które zostaniemy wplątani.

 

Pierwszy duży dodatek

Dying Lighcie 2: Bloody Ties otrzymamy nową lokację, a także broń oraz sprzęt odblokowywany w trakcie turnieju. Ten został bezpośrednio powiązany z fabułą rozszerzenia, więc aby dowiedzieć się więcej, trzeba wygrywać krwawe starcia. Bez obaw, rozgrywka nie ograniczy się jedynie do potyczek na arenie, bo poza tym czekają na nas konkretne misje oraz aktywności poboczne.

 

Nasze oczekiwania

Przekleństwem gier wydawanych na początku roku jest to, że o wielu z nich późną jesienią się już nie pamięta. A przecież Dying Light 2 nie był wcale złą pozycją. Miałem okazję go recenzować i bardzo mi się wtedy spodobał, zarówno pod względem klimatu, znośnej fabuły, jak i świetnie zrealizowanych walk oraz rewelacyjnej eksploracji dzięki mechanice parkouru. Możliwość powrotu do Villedor to więc świetna wiadomość, zwłaszcza że twórcy postarali się o pełnoprawny dodatek fabularny z nową historią, misjami oraz ciekawie zapowiadającymi się walkami na arenie. Mam nadzieję, że jesienna premiera DLC przypomni wszystkim o Dying Lighcie 2 przy robieniu różnych podsumowań i rankingów na koniec roku.


Patryk Szczepan Krzyżewski

148 Wiadomości i ciekawe artykuły posty

komentarze