SZUKAJ W POSTACH:

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales na PC

Tym razem nie Peter Parker, tylko Miles Morales. Premiera Listopad 2022r.

 

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales na PC

 

 

 

Data premiery: 18 listopada 2022

INFORMACJE

  1. Gatunek: gra akcji
  2. Platforma: PC
  3. Przybliżona cena: ok. 219 zł (PC)

 

Dodatek, ale taki samodzielny

Brak dopisku Remastered nie powinien nikogo zasmucać, bowiem Marvel’s Spider-Man: Miles Morales prezentuje się znacznie lepiej niż zwykły Marvel’s Spider-Man. Dlatego port na PC powinien dostarczyć odpowiednich wrażeń wizualnych. Uważajcie jedynie na ilość zawartości, bo część Marvel’s Spider-Man: Miles Morales jest znacznie krótsza od swojej poprzedniczki i trudno nazwać tę odsłonę serii osobną grą. To bardziej samodzielny, a przy tym zdecydowanie drogi dodatek.

 

Nasze oczekiwania

 

Kolejny Spider-Man z konsoli Sony trafia na komputery osobiste! Bardzo mnie to cieszy, bo jako pecetowiec będę mógł poznać grową historię Milesa Moralesa, o której na razie słyszałem od innych. Podobno jest to mniejsza produkcja niż ta niedawno wydana na blaszaki z Peterem Parkerem w roli głównej, pod względem zawartości wyglądająca bardziej jak samodzielny dodatek. Chętnie sam się przekonam i poznam przygotowaną fabułę z nowym wcieleniem „Pajęczaka”, do którego mnie ciągnie zwłaszcza po obejrzeniu oscarowej animacji Spider-Man: Uniwersum. Moje oczekiwania względem tego tytułu sprowadzają się do dwóch aspektów: dobrej, filmowej fabuły i przyjemnej rozgrywki.

 

Tym razem nie Peter Parker, tylko Miles Morales

Marvel’s Spider-Man w wersji odświeżonej hula na pecetach już od jakiegoś czasu i cieszy się sporą popularnością. Nic więc dziwnego, że zdecydowano się na wydanie kolejnych przygód superbohatera na blaszakach. Tym razem pobujamy się Milesem Moralesem, ale już nie w wersji Remastered – Marvel’s Spider-Man: Miles Morales to „zwyczajniejszy” port.

 

 

Artykuł będzie uzupełnianiny.

 

Źrodło: koom.pl i gryonline.

 

 


Patryk Szczepan Krzyżewski

148 Wiadomości i ciekawe artykuły posty

komentarze