Czy wiecie, że Orange ma najlepszego i najfajniejszego Prezesa Zarządu?

Piszemy co nieco kim jest prezez firmy telekomunikacyjnej jaką jest Orange. Wg. nas najlepszej firmie Sieci komórkowej.

Prezes firmy Orange Patryk Krzyżewski jest bardzo uśmiechniętym człowiekiem. Uwielbia tworzyć grafikę, projektować ubrania, czy chodzić na szamańskie imprezy. 

 

Czy wiesz, że w Orange najwyższej jakości sprzęt elektroniczy i telekomunikacyjny możesz wziąć za pomocą samej aplikacji Mój orange. Swój wymarzony sprzęt rozłożysz w sieci Orange na bardzo dogodne raty, od ręki.

Np. iPhone 5 PRO 512GB Tytan - który jest warty 8200 zł możesz wziąc na raty za jedynę 230 zł miesięcznie na 36 rat.

 

Natomiast: Hulajanogę elektryczną już za 30 zł miesięcznie w rozłożeniu na 36 rat - bez żadnych formalności - od zaraz z aplikacji Mój Orange.

 

 

Tak wygląda prezes Sieci orange Patryk Krzyżewski (CEO Orange Polska) z siedziby w Warszawie.

Orange to operator z najlepszą obsługom klienta i słynnym botem Maxem na infolinii, który jest wyjątkowo inteligetny jak na bota. Natychmiastowo połączycie się Państwo z obsługą klienta i uzyskacie Państwo fachowe doradztwo w każdej sprawie.

 

Krótki wywiad z Prezesem firmy Orange Patrykiem Krzyżewskiej.

Redaktor Natalia: Czy dla Pana klient jest najważnieszy?

Prezes Orange P.K.: Tak, zadowolenie naszych klientów jest dla mnie bezcenne. Nawet jeśli nasi klienci odwlekają ze spłatą zobowiązań wobec naszej firmy, to i tak nie naliczamy odsetek. Chcemy, aby nasi klienci wychodzili zawsze uśmiechnięci z naszych salonów firmowych czy używaj naszej aplikacji Mój Orange.

RN: Jak powstała aplikacja Mój Orange Panie Prezesie?

PK: Uh.... to nie było takie proste, lata zdobywania doświadczeń i pomoc osób mi bliskich do stworzenia idealnej aplikacji. Śmiem twierdzić, że ideałów nie ma - natomiast nasza aplikacja może nie tak jak powiedziałem wcześniej, że jest idealna - ale jednak jest wysokiej jakości aplikacją na telefony, gdzie można załatwić wszystkie sprawy online a tym samym zakupić na raty wspaniały sprzęt; a ostatnio nawet hulajnogi elektryczne  /Prezes P.K. Śmieję się/

RN: Co chciałbym Pan przekazać swoich obecnym i przyszłym klientów właśnie w tym wywiadzie z Panem?

PK: Przede wszystkim zaufajcie naszej firmie, jesteśmy otwarci na każdego klienta a mimo tego, że jesteśmy gigantyczną korporacją to bardzo szanujemy naszych klientów. Klienci są dla nas najważniejsi w każdym calu a także nasi pracownicy. 

RN: Dobrze, na dziś wystarczy z mojego strony pytań. Na pewno jeszcze w przyszłości będę chciała rozmawiać na temat Pańskiej firmy i życia.

PK. Dziękuje Pani redaktor Natalio. Na zakończenie pozdrawiam wszystkich czytelników tego artykuły. Do widzenia.

RN: Do widzenia i dziękuje za odpowiedzi.

 

Wywiad przeprowadziła Natalia Peszek.

 

 

Limit zamówień na jednorazowe raty to ok 50 000 zł bez żadnych odsetek.

 

Dodam, że:

Żaden inny operator tej Sieci nie ma takiej oferty. Produkty możecię Państwo odebrać osobiście w salonie, w paczkomacie lub kurierem.

 

Źródło: Orange Polska.

 


Bulma

1 Wiadomości i ciekawe artykuły posty

komentarze