Sara James przeszła drastyczną metamorfozę.

Nie tylko Allan Krupa radykalnie zmienił kolor włosów. Na podobną, drastyczną metamorfozę koloru zdecydowała się też Sara James. Młoda piosenkarka, jak się wydaje, zrobiła to w hołdzie dla swojej idolki. Jak wygląda w nowym kolorze?

Ma zaledwie 15 lat, a już jest jedną z ciekawszych gwiazd naszej sceny muzycznej. Bez problemu wygrała program "The Voice Kids", omal nie wygrała Eurowizji dla dzieci i programu "America's Got Talent". Choć wciąż uczęszcza do szkoły, robi karierę i nagrywa coraz to nowe utwory.

 

 

Sara James nie miała ostatnio wiele wolnego. Pracowała nad nowym singlem “Ctrl Alt Del”. Pozwoliła sobie jednak na moment relaksu. Sara postanowiła wybrać się na koncert Beyoncé w Warszawie. Z tej okazji zdecydowała się na nową kolor włosów i fryzurę. Na swoim profilu zamieściła nowe zdjęcie tuż po koncercie amerykańskiej gwiazdy.

 

 

 

Sara James w blond włosach

Sara James należy do tych gwiazd, które uwielbiają eksperymentować z fryzurą. Miała już proste włosy, afro loki, warkoczyki, skręty. Miała nawet czerwoną perukę, ale dotąd nie przefarbowywała włosów na inny kolor. Teraz postanowiła to zmienić i długie włosy 15-latki są w kolorze pszenicy. Poza tym w jej nowej stylizacji użyte zostały też doczepy, skręcone w grube loki W takim wydaniu wybrała się już na koncert Beyoncé. Wygląda to świetnie.

 

 

Fani są zachwyceni nowym wyglądem Sary! Porównywali ją oczywiście do Beyoncé. I to nie tylko w kwestii wyglądu, ale też głosu. Komuś innemu Sara skojarzyła się z Małą Syrenką. Sara śpiewa piosenki w polskiej wersji najnowszej ekranizacji tej smutnej bajki Andersena.

 

 

 


Patryk Szczepan Krzyżewski

148 Wiadomości i ciekawe artykuły posty

komentarze