Masturdating robi furorę.

Daje ogromną satysfakcję. Robią to już wszyscy. Jeśli ty nie, to koniecznie powinnaś spróbować. Masturdating to zjawisko, które ma szansę odmienić twoje życie. Poczujesz się zrelaksowana, spokojna, szczęśliwsza… Gdy raz spróbujesz, nigdy nie będziesz chciała przestać!

Czy miałaś kiedyś ochotę wyjść do kina, na kawę czy do restauracji, ale w ostatniej chwili zrezygnowałaś? Nie miałaś z kim iść. Koleżanka była zajęta, chłopaka brak, a przecież konwencje społeczne mówią, że na miasto nie wychodzi się samemu. Nie ma sensu, to wstyd, ludzie będą się gapić i gadać… Otóż nie – a przynajmniej już nie! Świat zmienia się nieustannie, a samotne wyjścia nie są niczym dziwnym. Ba, urosły do fenomenu społecznego, który doczekał się własnej nazwy. Warto dowiedzieć się więcej o tym fascynującym zjawisku.

 

 

Masturdating to nieco kontrowersyjny i może niezbyt szczęśliwy termin, który składa się z połączenia dwóch słów: masturbacji i datingu, czyli po prostu randkowania. Chociaż brzmi pikantne i zadziornie, masturdating odnosi się do praktyki samodzielnego spędzania czasu na dowolnie wybranych przyjemnościach.

Polega na pójściu na randkę ze sobą samym i na własnych warunkach. Bycie singlem to przecież jeszcze nie powód, żeby siedzieć w domu. Więcej nawet, według wielu popularnych teorii, żeby znaleźć miłość, trzeba najpierw poznać i polubić samego siebie, a taka autorandka stanowi do tego idealny pretekst.

 

Masturdating pomoże ci polubić siebie

Spędzając ze sobą czas, można się bardzo wiele o sobie nauczyć, poznać swoje potrzeby i pragnienia, jak również spojrzeć na siebie z innej perspektywy. Masturdating to połączenie przyjemności z odkrywaniem. Doświadczenie zabawne, ale i bardzo pouczające.

 

Każda zwyczajna randka wymaga kompromisu – trzeba ustalić odpowiedni termin i miejsce, a często ustąpić i zrezygnować z tego, czego się naprawdę pragnie, na rzecz drugiej osoby. W przypadku masturadatingu to żaden problem. Robisz dokładnie to, na co masz ochotę, i idziesz tam, gdzie ci się podoba. Nie musisz do nikogo się dostosowywać.

 

Dobra zabawa nie tylko dla singli

Z masturdatingu najczęściej korzystają single, ale spróbować mogą – a nawet powinni – wszyscy. To niezwykle wyzwalające doświadczenie, gdy można samego siebie zaprosić na kawę czy do kina. Inaczej odbiera się film na wielkim ekranie, siedząc przed nim samotnie, najlepiej jeszcze w pustej sali.

Wówczas to medium jest naprawdę na pierwszym planie. Masturdating opiera się na doświadczeniach, przeżyciach i przyjemnościach. Nie muszą być erotyczne (ale jak najbardziej mogą), ale powinny coś dla ciebie znaczyć. Bo to bardzo ważne, aby czuć się ze sobą dobrze. W końcu każdy z nas jest dla siebie jedyną osobą, która nigdy nas nie opuści. Dlatego warto utrzymać ze sobą dobre relacje.


Patryk Szczepan Krzyżewski

148 Wiadomości i ciekawe artykuły posty

komentarze