Audioriver Festival 2023 lineup i podział scen.

Nadszedł czas, aby stopniowo dopinać ostatnie ogłoszenia Audioriver Festival 2023 - oto przedostatnia deklaracja programowa. W okresie od 28 do 30 lipca do Płocka przybędzie ponad sto twórców. Tradycyjnie, najważniejsze polskie święto muzyki elektronicznej zamknie się dzienną c

Audioriver 2023. Niedziela będzie dla nas

Do zbliżającego się festiwalu pozostało mniej niż 60 dni. Nadszedł najwyższy czas, aby ujawnić, jak będzie wyglądać finał tego wydarzenia. Tradycyjna impreza Sun/Day odbędzie się w parku pomiędzy ulicą Mostową a Rybaki. Wieczorne zakończenie festiwalu zapewni zupełnie odmienną atmosferę i wspaniałe zwieńczenie dwudniowego szaleństwa na plaży. Trzeci, popularny dzień festiwalu będzie skupiony na lekkich, ekscytujących dźwiękach oraz innowacyjnym formacie zabawy, dostępnym dla wszystkich uczestników, nawet tych wstających z samego rana.

 

 

Na imprezie Sun/Day gwiazdami wieczoru będą Mind Against. To pochodzący z Włoch duet braci, który tworzą Alessandro i Federico Fognini. Ich talent do wywoływania emocji poprzez syntezatory i perkusyjne instrumenty w studiu przekłada się w wyjątkowy sposób na parkiet, gdzie ich zgrabne, poruszające podejście do techno stanowi szczególny rodzaj energii. Czerpią z psychodelicznych ścieżek dźwiękowych z lat 80. oraz z wpływów, jakie współczesna muzyka taneczna kładzie na projektowanie dźwięku. Wszystko to, aby stworzyć charakterystyczne i niezwykle mocne brzmienie.

Mind Against at Centro Ceremonial Otomí in Mexico for Cercle

 

W gorącym i południowym klimacie będziemy mieli również przyjemność słuchać Briny Knauss, słoweńskiej DJ-ki, która zdobywała doświadczenie na Ibizie pod okiem takich gigantów jak Luciano czy Damian Lazarus. Oprócz nich usłyszymy m.in. turecką DJ-kę Elif oraz legendy polskiej sceny klubowej. Wystąpi Leon w secie b2b z Glasse i duet Foxall.

 

Audioriver lineup

 

 

Na drugiej scenie z kolei do ogłoszonych już Avalon Emerson i Joba Jobse dołącza Pablo Bozzi, francuski artysta łączący ze sobą italo disco oraz EBM w słodko-gorzkiej, fascynującej miksturze. W kontekście disco nie mogło zabraknąć K.O.D. – Komitetu Obrony Disco, popularnego duetu Kovvalsky’ego Pittiego Schmittiego. Do składu dołączają też Marcin Krupa i Rytmik, weterani warszawskiej sceny house, związani ze stołecznym Radiem Kampus. Festiwal powoli zbliża się do odkrycia ostatnich kart. W kolejnych tygodniach poznamy jeszcze artystów występujących na scenach sponsorskich w piątek i sobotę oraz program dyskusyjny Sobótki.

 

 

 

Audioriver Festival 2023 – bilety

Przypominamy – bilety na Audioriver Festival 2023 znajdziecie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Pospieszcie się – niemal tradycją już stał się sold-out imprezy. Przy takim składzie wiele wskazuje na to, że i w tym roku czeka nas powtórka! Obecnie w sprzedaży jest już czwarta pula biletów dwu- i trzydniowych oraz bilety jednodniowe. Nie zwlekajcie!

 

 

 


Patryk Szczepan Krzyżewski

148 Wiadomości i ciekawe artykuły posty

komentarze