Seriale online za darmo.

TOP 5 sposobów na walkę z inflacją

Filmy i seriale online za darmo? Przyznacie, że w czasach galopującej inflacji to całkiem kusząca propozycja. Do tego w pełni realna. W sieci wciąż istnieją miejsca, udostępniające treści bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat – a wszystko to w pełni legalnie.

Seriale online za darmo obejrzycie z poziomu poniższych serwisów. Znajdziecie tu zarówno polskie, jak i zagraniczne tytuły; filmy i produkcje w odcinkach, będące reprezentacją całej palety gatunków. Jakie warunki trzeba spełnić, aby uzyskać do nich dostęp i jak prezentuje się ich oferta? Możecie sprawdzić poniżej.


Polsat Go – seriale za darmo z opcją personalizacji

Poszukując strony z serialami online za darmo, warto odwiedzić Polsat Go – platformę funkcjonującą w tzw. modelu aVOD (z ang. Ad-Supported Video on Demand – wideo na życzenie, obsługiwane przez reklamy). Jak z samej nazwy wynika, udostępnia ona treści, zarabiając na reklamach, wyświetlanych użytkownikom w określonych odstępach czasu.

Po utworzeniu konta i zalogowaniu otrzymacie darmowy dostęp do popularnych tytułów Polsatu, takich jak “Przyjaciółki”, “Komisarz mama”, “Świat według Kiepskich”, “Daleko od noszy” czy “Pierwsza miłość”.

Konto w serwisie jest przestrzenią, którą możecie personalizować według własnych upodobań. W tym zakresie pomogą Wam funkcjonalności, takie jak:

wznawianie oglądania od chwili zatrzymania odtwarzania,
sugestie tytułów do obejrzenia (na podstawie dotychczasowej historii użytkownika),
osobiste top listy, gdzie znajdziecie swoje ulubione seriale za darmo,
współdzielenie dostępu do aplikacji z pozostałymi domownikami – i dostosowywanie jej zawartości do potrzeb każdego z Was.

 


TVP VOD – seriale online za darmo bez rejestracji i logowania


Chcąc uniknąć zakładania konta, możecie przyjrzeć się bliżej ofercie TVP VOD, gdzie znajdziecie polskie seriale za darmo. Oryginalne produkcje Telewizji Polskiej (takie jak “Stulecie winnych”, “M jak miłość”, “Barwy szczęścia”, “Ranczo”, “Ojciec Mateusz”, “Komisarz Alex” czy “Dziewczyny ze Lwowa”) obejrzycie ze wstawkami reklamowymi.

W grę wchodzi również skorzystanie z tzw. Strefy ABO (dostępnej za darmo jedynie dla osób, które zarejestrowały odbiornik RTV i opłacają abonament radiowo-telewizyjny lub które ustawa zwalnia z tego obowiązku) oraz odblokowanie dostępu do treści nieujętych w podstawowym, darmowym pakiecie. Wykupione w ten sposób pojedyncze seriale online będą dla Was dostępne przez dwie doby.

Wśród funkcjonalności tej strony z serialami online za darmo znajdziecie także opcję przejścia na wersję premium – z obszerną biblioteką “produkcji polskich i zagranicznych, w tym [...] filmów fabularnych, seriali, programów i filmów dokumentalnych”.

 


35mm.online – polskie seriale online za darmo

 

 

Darmowe seriale znajdziecie też na 35mm.online – platformie, której misję najlepiej opisuje ona sama. Jest nią:

cyfrowa rekonstrukcja i digitalizacja polskich filmów fabularnych, dokumentalnych i animowanych w celu zapewnienia dostępu na wszystkich polach dystrybucji (kino, telewizja, Internet, urządzenia mobilne) oraz zachowania dla przyszłych pokoleń polskiego dziedzictwa filmowego.

Jeżeli jesteście więc miłośnikami polskiej klasyki i zastanawiacie się, gdzie oglądać seriale za darmo, właśnie trafiliście na odpowiedź. A wszystko to bez rejestracji i logowania!

W bibliotece platformy znaleźć można m.in. “Podróż za jeden uśmiech”. Nie brakuje też propozycji dla fanów seriali animowanych online, a wśród nich: “Tajemnic wiklinowej zatoki”, “Porwania Baltazara Gąbki”, “Na tropie” oraz “Reksia”.

Atutem tej strony z serialami za darmo jest opcja opisów, audiodeskrypcji, transkrypcji i angielskich napisów, z pomocą których rodzime treści mogą docierać do grona ich amatorów bez ograniczeń.

 


Kino Swiat VOD – polskie i zagraniczne seriale za darmo na YouTube

 

 

 

Polskie i zagraniczne filmy i seriale online za darmo znajdziecie na kanale Kino Świat na You Tube.

Podążając za treścią oficjalnego opisu, jest to miejsce, w którym spotykają się:

kino polskie i zagraniczne, wysokobudżetowe hity i produkcje nagradzane na festiwalach. Filmy fabularne, dokumentalne i animowane. Najlepsze kino od A do Z. Wszystko legalnie i za darmo.

Ucieleśnieniem tego hasła jest obszerna gama dostępnych na jego łamach produkcji, reprezentujących najróżniejsze kraje pochodzenia i gatunki, w tym te:

kryminalne (“Driver”, “Amber”, “W kręgu zbrodni”),
wojenne (“Bitwa o ciężką wodę”),
szpiegowskie (“Nocny recepcjonista”),
detektywistyczne (“Serangoon Road”),
biograficzne (“Ałła”),
przygodowe (“Herb piratów”).


Studio Miniatur Filmowych na YouTube – animowane, polskie seriale online za darmo

 


Kolejnym miejscem na You Tube, w którym znajdziecie legalne seriale za darmo, jest kanał Studia Miniatur Filmowych – wytwórni powstałej 65 lat temu. Spod jej szyldu wyszły animowane produkcje, będące elementem świadomości kulturowej wielu pokoleń polskiego społeczeństwa, w tym m.in. wieczorynki, “Piesek w kratkę”, “Dziwne przygody Koziołka Matołka”, “Pomysłowy Dobromir” oraz “Wędrówki Pyzy”.

Jeżeli zatem stare, animowane seriale online to coś, do czego chętnie powracacie, koniecznie zasubskrybujcie konto wytwórni.


Patryk Szczepan Krzyżewski

148 Wiadomości i ciekawe artykuły posty

komentarze