Dni Gminy Solina 2023.

Gwiazdą wieczoru Ewelina Lisowska. Wpadnij na Wiejski Ryneczek! w dniach 9-10 czerwiec 2023rok

Wójt gminy Solina i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki zapraszają na Dni Gminy Solina 2023, które odbędą się w dniach 9-10 czerwca 2023 r. Wstęp wolny.

 


9 czerwca (piątek) w Muzeum Kultury Duchowej i Materialnej Bojków w Myczkowie rozpocznie działalność Wiejski Ryneczek. 10 czerwca zabawa przeniesie się do amfiteatru w Polańczyku. Wystąpi Gminny Chór Dziecięcy oraz bieszczadzki bard Piotr Rogala. Na zakończenie wystąpi gwiazda wieczoru Ewelina Lisowska.

 

Ewelina Listowska to polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Wydała cztery solowe albumy studyjne: Aero-Plan (2013), Nowe Horyzonty (2014), Ponad Wszystko (2016) i Cztery (2018). Dwie wydane przez nią płyty dotarły na szczyt listy najchętniej kupowanych albumów w Polsce. Za sprzedaż swoich albumów i singli otrzymała dwie złote płyty oraz podwójną platynę. Wylansowała przeboje, takie jak „Nieodporny rozum”, „W stronę słońca”, „Jutra nie będzie”, „Na obcy ląd”, „We mgle”, „Prosta sprawa”, „T-shirt” czy „Nie mogę zapomnieć”.

 


Patryk Szczepan Krzyżewski

148 Wiadomości i ciekawe artykuły posty

komentarze