Pobierz Avast Free Antivirus

Do pobrania w pełni darmowy antywirus Avast.

Avast Free Antivirus (dawniej avast! Home Edition) to niezwykle popularny, w pełni darmowy program antywirusowy. Zabezpiecza komputer przed szkodliwym oprogramowaniem podczas codziennej pracy. Skanuje wysyłane i odbierane wiadomości e-mail, przeglądane strony internetowe, a także dba o aktualność systemu.

 

Download:

Pobierz Avast Free Antivirus 23.5.6066 za darmo TUTAJ

 

 

Antywirus wyposażony w największą sieć wykrywania zagrożeń, który nie spowolni PC. Ponad 435 milionów użytkowników na całym świecie zaufało Avast. Dołącz do nich. Anti-malware. Home Network Security. Czyszczenie przeglądarki. Inteligentny antywirus.

 

Użytkownicy Avasta należą do największej na świecie sieci która wykrywa zagrożenia, a całość opiera się na technologi uczenia maszynowego, czyli tzw. zapamiętywaniu wzorców i zachowań, które doświadczyła już maszyna lub program. Przez ową naukę możliwa jest analiza nowych danych, oraz wyszukiwanie rozwiązań. Darmowa wersja posiada bardzo dużo funkcji które opiszę nieco niżej, jednak w tym miejscu warto wspomnieć o możliwości zarządzania hasłami, czy też mnóstwem narzędzi czuwających nad bezpieczeństwem sieci domowej.

Sama instalacja Avasta jest bardzo prosta i intuicyjna, tak więc nikt nie powinien mieć z nią problemów. Wygląd aplikacji też jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu użytkownik może szybko odnaleźć funkcję której szuka, czy też po prostu szybciej poruszać się po programie. Oprócz posiadanych modułów ochronnych Avast, umożliwia także analizę pod względem wydajności. Posiada do tego specjalne moduły, które wyszukują problemy z wydajnością i od razu informują o sposobie ich usunięcia. Aplikacja w czasie rzeczywistym poddaje analizie nieznane pliki, dzięki czemu użytkownik może czuć się całkowicie bezpiecznie.


Patryk Szczepan Krzyżewski

148 Wiadomości i ciekawe artykuły posty

komentarze