Gwiazda k-popu podbija serca fanów (Jungkook)

Jungkook z BTS, gwiazda k-popu, zaśpiewał Kick Back z popularnego anime Chainsaw Man. Zobaczcie jak sobie poradził i reakcje fanów.

Jungkook z BTS zaśpiewał opening do popularnego anime Chainsaw Man. Wydarzyło się to podczas transmisji na żywo, a jeden z fanów uchwycił ten moment i postanowił podzielić się nim na Twitterze.

 

Muzyk jest gwiazdą koreańskiego popu i należy do BTS, jednego z największych zespołów muzycznych tych czasów, który na listach przebojów nie ma problemu, by stawić czoła takim gwiazdom jak Lady Gaga czy Ariana Grande. To właśnie oni, podobnie jak kiedyś PSY z Gangnam Style, dzięki swojej twórczości popularyzują k-pop na całym świecie, także w Polsce. Ich koncerty można było obejrzeć w naszych rodzimych kinach, a płyty z czasem trafiły do sprzedaży między innymi w Empiku.

 

Chainsaw Man - Jungkook z BTS śpiewa rockowy opening


Chainsaw Man to manga Tatsukiego Fujimoto. Na jej podstawie powstało anime o tej samej nazwie. Fabuła skupia się na historii Denjiego, który by spłacić dług, zajmuje się zabijaniem demonów.

Utwór z Chainsaw Man, który wykonał Jungkook, nazywa się Kick Back. Możecie zobaczyć poniżej, jak poradził sobie z zadaniem, a także reakcje fanów.

 


Patryk Szczepan Krzyżewski

148 Wiadomości i ciekawe artykuły posty

komentarze