Zbrodnia zszokowała cały kraj. Zabił małżonków własnych dzieci

Podwójne zabójstwo wstrząsnęło w czwartek całymi Włochami. Jak podają tamtejsze media, 44-latek zabił małżonków swoich dzieci, ponieważ podejrzewał ich o zdradę. Mężczyzna sam zgłosił się na policję.


Włoskie media donoszą o podwójnym zabójstwie, do którego doszło w Sant'Antimo pod Neapolem. W czwartek 44-letni Raffaele Caizzo zabił dwoje małżonków swoich dzieci: 29-letniego Luigiego Cammisa i 24-letnią Marię Pesacane. Niepotwierdzone informacje mówią, że mężczyzna podejrzewał swoje ofiary o zdradę swoich dzieci.

Morderstwo we Włoszech. Zabił partnerów swoich dzieci

 


Gdy morderstwa wyszły na jaw, policja natychmiast rozpoczęła poszukiwania zabójcy. Te były bezskuteczne, aż do wczesnego popołudnia, kiedy to Caiazzo sam zgłosił się na komendę karabinierów w pobliskim Gricigano di Aversa.

Z rekonstrukcji zdarzeń wynika, że karabinierzy z Giugliano interweniowali w czwartek o poranku w domu przy piazzetta Sant'Antonio w Sant'Antimo, bo ktoś z mieszkańców usłyszał strzały. Na miejscu, na ziemi, leżało ciało Luigiego Cammisy, trafione kilkoma kulami z pistoletu.

Mieszkańcy są wstrząśnięci brutalną zbrodnią
Następnie doszło do interwencji w mieszkaniu przy via Caruso 17. Wewnątrz znajdowało się ciało Marii Pesacane, która również została zabita strzałami z pistoletu. Śledczy skupiają się na motywie rodzinnym tego strasznego zabójstwa.

Mieszkańcy Sant'Antiomo są wstrząśnięci brutalnym zabójstwem. To z tego miasteczka pochodziła 29-letnia Giulia Tramontano, która została zasztyletowana przez partnera w Mediolanie. Giulia była w siódmym miesiącu ciąży. Historią jej śmierci od kilku dni żyje cała Italia. W czwartek o godz. 19 zaplanowano procesję z pochodniami w Sant'Antimo, aby upamiętnić Giulię.


Patryk Szczepan Krzyżewski

148 Wiadomości i ciekawe artykuły posty

komentarze