Henry Cavill i ekipa Wiedźmina zawitają do Polski. Pojawią się na Wiedźmin Fest

Już niedługo polskich fanów Henry’ego Cavilla czeka nie lada gradka. Aktualny odtwórca roli Geralta zawita bowiem do Łodzi w ramach wydarzenia Wiedźmin Fest zorganizowanego przez Netfliksa.

Henry Cavill to obecnie jedna z największych gwiazd Hollywood. Utalentowany Brytyjczyk cieszy się również niezwykłą popularnością fanów – zwłaszcza tych polskich. Zbliżające się wydarzenie Wiedźmin Fest będzie więc doskonałą okazją do tego, by na żywo zobaczyć odtwórcę Geralta z Rivii. Organizatorzy imprezy potwierdzili bowiem, że Cavill będzie jedną z jej gwiazd.

Wydarzenie, w trakcie którego odbędzie się światowa premiera pierwszych odcinków trzeciego sezonu Wiedźmina, jest zaplanowane na pierwszy weekend wakacji – 24 i 25 czerwca. Impreza odbędzie się Centrum Nauki i Techniki EC1 przy ul. Targowej 1 w Łodzi.

 

Co ciekawe, oprócz Cavilla gośćmi wydarzenia będą również pozostałe gwiazdy serialu. Na miejscu fani będą mogli spotkać się z Anyą Chalotrą (Yennefer), Freyą Allan (Ciri) oraz Joeyem Bateyem (Jaskier).

Niestety w momencie pisania tej wiadomości nie jest znany szczegółowy harmonogram imprezy. Należy się jednak spodziewać, że najprawdopodobniej będziemy świadkami typowych dla tego typu wydarzeń paneli dyskusyjnych, w trakcie których aktorzy będą odpowiadać na zadane przez uczestników pytania.

Należy również podkreślić, że aktualnie nie ma możliwości kupienia biletów na Wiedźmin Fest. Udział w imprezie może jedynie zagwarantować sobie za sprawą specjalnego konkursu. W tym celu na urządzeniu mobilnym należy uruchomić stronę Próba Wiedźmina (w wersji na komputery znajduje się jedynie kod QR odsyłający witryny na smartfony) i odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących hitowej produkcji Netfliksa.

Na koniec przypomnijmy, że nadchodzący trzeci sezon Wiedźmina będzie ostatnim w wykonaniu Henry’ego Cavilla. Aktor jakiś czas temu ogłosił, że rozstaje się z produkcją streamingowego giganta. Począwszy od czwartego sezonu jego miejsce zajmie Liam Hemsworth.

Premiera pierwszej części trzeciego sezonu Wiedźmina odbędzie się już 29 czerwca.


Patryk Szczepan Krzyżewski

148 Wiadomości i ciekawe artykuły posty

komentarze