Star Wars: Ahsoka – data premiery na Disney+

Nowy serial z uniwersum “Gwiezdnych Wojen” – “Star Wars: Ahsoka” – ma już oficjalną datę premiery. Jest też kolejny zwiastun. Emocji nie brakuje.

Star Wars: Ahsoka – data premiery


“Star Wars: Ahsoka” to nadchodzący serial aktorski, poświęcony postaci tytułowej bohaterki. Jej historia rozgrywa się po upadku Imperium i koncentruje na wątku piętrzących się zagrożeń, wymierzonych w stronę galaktyki. Niedoszła Jedi podejmie próbę odkrycia ich źródeł.

O tym, że “Star Wars: Ahsoka” zadebiutuje w sierpniu tego roku, wiadomo było już od jakiegoś czasu. Dopiero teraz poznaliśmy jednak dokładną datę premiery. Pierwszy odcinek serialu w Disney+ zagości 23 sierpnia. Kolejne dołączą do niego w następnych tygodniach.

 

Star Wars: Ahsoka – nowy zwiastun
Datą premiery serialu podzielono się z widzami na łamach nowego zwiastuna produkcji. Trzeba przyznać, że jest to naprawdę intensywne pół minuty. Przekonajcie się sami:

 

 

 

Obsada i twórcy
W roli Ahsoki powraca Rosario Dawson (“The Mandalorian”, “Księga Boby Fetta”). Na ekranie partnerują jej zaś: Natasha Liu Bordizzo (Sabine Wren), Mary Elizabeth Winstead (Hera Syndulla), Ivanna Sakhno (Shin Hati), Ray Stevenson (Baylan Skoll), David Tennant (Huyang), Diana Lee Inosanto (Morgan Elsbeth), Eman Esfandi (Ezra Bridger) oraz Lars Mikkelsen (Wielki Admirał Thrawn).

 

 

Twórcą serialu jest Dave Filoni ("The Mandalorian", "Star Wars: Rebelianci"), będący też – obok Petera Ramseya, Stepha Greena, Geety Patel, Jennifer Getzinger i Ricka Famuyiwa’y – jego reżyserem.

 

 


Patryk Szczepan Krzyżewski

148 Wiadomości i ciekawe artykuły posty

komentarze