Informacje o JungKook (BTS)

Bio, Rodzina, Kariera, Dziewczyna, Wartość netto, Pomiary

Jeon Jungkook to południowokoreańska piosenkarka, autorka tekstów, a także główny producent dwóch piosenek BTS: „Love is Not Over” i „Magic Shop”. Jest powszechnie znany jako czarujący i najmłodszy członek południowokoreańskiej grupy chłopców „Bangtan Boys (BTS)”. Grupa zadebiutowała 13 czerwca 2013 roku pod szyldem Big Hit Entertainment singlem „2 Cool 4 Skool”. Zespół składa się z siedmiu członków, w tym on: RM , Ssać , Jin , Jimin , J-Nadzieja , oraz V .

 

25 października 2018 r. Jungkook wraz z członkami BTS został wyświęcony przez prezydenta Korei Południowej Orderem Zasługi Kulturalnej piątej klasy Hwagwan. Co więcej, Jungkook znalazł się na trzecim miejscu wśród najbardziej lubianych celebrytów roku w Korei Południowej w 2019 roku, według sondaży Gallup Korea. Dodatkowo jego popularność przyniosła mu przydomek „Sold Out King”. Ponadto stał się najczęściej wyszukiwanym męskim idolem K-pop w Google.

 

 

Zawód: Śpiewacy/zespoły
Data urodzenia: 01 września 1997 r.
Wiek: 24
Wartość netto: 8 milionów
Miejsce urodzenia: Pusan
Wysokość (m): 1,78
Religia: chrześcijaństwo
Status związku: Pojedynczy

 

 

 

JUNGKOOK: BIO, RODZINA, EDUKACJA


Wokalista urodził się jako Jeon Jung-kook 1 września 1997 roku w Busan w Korei Południowej. Urodził się jako najmłodsze dziecko swoich rodzimych rodziców z Korei Południowej. Dorastał ze swoim starszym bratem, o którego tożsamości nie rozmawiano w mediach. Jego znakiem urodzenia jest Panna. Ma obywatelstwo Korei Południowej i ma azjatyckie pochodzenie etniczne.

 

 

Do swojej edukacji uczęszczał do szkoły podstawowej i gimnazjum Baekyang w Busan. Przeniósł się do gimnazjum Singu w Seulu, kiedy dołączył jako stażysta. Zainspirował się do zostania idolem po zobaczeniu G-Dragona wykonującego „Heartbreaker”. Przed debiutem wziął udział w przesłuchaniach do południowokoreańskiego programu Superstar K w Daegu. Podczas stażu pracował jako tancerz rezerwowy w dziewczęcym zespole Glam. W 2017 roku ukończył Szkołę Sztuk Performatywnych w Seulu. Obecnie zapisał się na studia na Global Cyber ​​University.

 

 

JUNGKOOK: KARIERA I OSIĄGNIĘCIA ŻYCIOWE


Latem 2012 roku wyjechał do Los Angeles, aby popracować nad swoimi umiejętnościami tanecznymi do debiutu. Dlatego 13 czerwca 2013 roku zadebiutował jako członek BTS singlem „2 Cool 4 Skool”. Wydał także dwie solowe piosenki w ramach BTS. To popowy utwór „Begin” z albumu „Wings” z 2016 roku i „Euphoria” z albumu „Love Yourself: Answer” z 2018 roku. Piosenka przez 13 tygodni zajmowała piąte miejsce na liście Billboard Bubbling Under Hot 100 Singles, a także na World Digital Song Sales.

Jungkook wykonał również „We Don’t Talk Anymore” w listopadzie 2018 roku z oryginalnym singlem Charlie Putha w MBC PlusX Genie Music Awards. W 2020 roku wydał piosenkę „Still With You”, bezpłatnie na platformach cyfrowych, takich jak Soundcloud. Wystąpił także w pilotażowym odcinku „Flower Crew”, „Celebrity Bromance” i „King of Mask Singer”. Ponadto możemy również zobaczyć członka BTS w ich własnej koreańskiej serii internetowej „Run BTS” emitowanej od 1 sierpnia 2015 r.

 

 

JUNGKOOK: ŻYCIE OSOBISTE I DZIEWCZYNA

 

 

 


Jungkook jest obecnie singlem, w rzeczywistości jest zakochany w swojej karierze lub powiedzmy muzyce. Ponadto jest bardzo zajęty swoją pracą i edukacją, aby zaangażować się w romantyczny sposób. Jednak piosenkarka była związana z Blackpink Lisa. Ale plotki pozostały fałszywym alarmem i żadnych wskazówek na temat oświadczenia.

 

Co więcej, kiedy umawia się z dziewczyną, szuka idealnego typu, który ma co najmniej 1,68 metra, ale jest od niego mniejszy. A jego przyszła dziewczyna musi umieć dobrze gotować, a także dobrze śpiewać. Co więcej, woli też, żeby była mądra i miała ładne nogi, i przeważnie została z nim do końca życia.

 

JUNGKOOK: WARTOŚĆ NETTO I PROFILE W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH


Wszechstronnie utalentowana osobowość nie tylko zyskała sławę, ale także wzbogaciła się w swojej karierze idola. W młodym wieku zdobył uznanie na całym świecie, zarabiając milion dolarów i zdobywając milion serc. Dlatego jego wartość netto szacuje się na około 8 milionów dolarów.

Ma niezweryfikowane konto na Instagramie @bts.jungkook z 6,8 milionami obserwujących. Co więcej, nie ma osobnego konta na Twitterze, ale należy do grupy BTS Konto Twitter z 21,8 milionami obserwujących. Na Facebooku ma fanpage @Jungkook.Intl z ponad 2,9 miliona obserwujących.

 

 

JUNGKOOK: POMIARY CIAŁA

 


Popularny członek zespołu ma smukłe i elastyczne ciało, które ma wysokość 1,78 metra lub 5 stóp i 10 cali wysokości. Jego idealny szczupły i dopasowany waży około 70 kg przy nieznanych wymiarach ciała. Ma naturalny czarny kolor włosów, który zmienia się w zależności od nowego koloru, a kolor czarnych oczu zmienia się zgodnie z nowymi modnymi soczewkami.

 

 


Patryk Szczepan Krzyżewski

148 Wiadomości i ciekawe artykuły posty

komentarze
Ewa Krzyżewska 24 w

😍

 
 
Patryk Szczepan Krzyżewski 25 w

Fajny gość