Megan Fox pozuje w seksownej bieliźnie

Megan Fox podkreśliła swoje zmysłowe krągłości na ryzykownym selfie w miniony weekend. Dzieje się to zaledwie kilka tygodni po tym, jak wyznała, że nigdy nie pokochała swojego ciała.

 

To niespodziewane selfie pojawia się po tym, jak aktorka niedawno otwarcie opowiedziała o swoich problemach z dysmorfofobią ciała podczas wywiadu dla magazynu Sports Illustrated, który ukazał się w edycji kostiumów kąpielowych na rok 2023. Fox przyznała, że nigdy nie widzi siebie tak, jak inni ją widzą, i że nigdy nie było momentu, w którym pokochała swoje ciało.

 

Po pewnym czasie przerwy, spowodowanej kłótnią z jej narzeczonym, Machine Gun Kelly, Fox niedawno powróciła na platformę społecznościową. W lutym pojawiły się plotki o ich rozstaniu, gdy aktorka usunęła wszystkie zdjęcia związane z muzykiem „Bloody Valentine” ze swojego konta na Instagramie. Wtedy Fox opublikowała tajemniczy wpis w karuzeli, który brzmiał: „Możesz wyczuć nieszczerość/ całe to kłamstwo jest w twoim oddechu”.

 

Te spekulacje o rozpadzie związku narosły jeszcze bardziej, gdy Fox zdjęła swój dwukaratowy pierścionek zaręczynowy niedługo po tym incydencie na mediach społecznościowych. Jednak ostatnie doniesienia sugerują, że para pracuje nad naprawą swojego związku, choć nie planują w najbliższym czasie ślubu. Według informatorów, Machine Gun Kelly robi wszystko, co w jego mocy, aby odzyskać względy Fox, ale ich przyjaciele wyrażają obawy co do trwałości tego związku.

 

Megan Fox i Machine Gun Kelly, znani z publicznego okazywania sobie uczuć, poznali się w marcu 2020 roku, podczas kręcenia filmu „Midnight in the Switchgrass”, gdy Fox była w separacji ze swoim byłym mężem, gwiazdą „Beverly Hills, 90210” – Brianem Austinem Greenem. Fox ma trzech synów z poprzedniego małżeństwa, podczas gdy Machine Gun Kelly ma córkę ze swojego poprzedniego związku z Emmą Cannon.

 


Patryk Szczepan Krzyżewski

148 Wiadomości i ciekawe artykuły posty

komentarze