SZUKAJ W POSTACH:

Przebierz się za Diabła a dostaniesz konsolę z Diablo IV.

Media Markt da Ci konsolę z Diablo IV. Jeśli przebierzesz się za diabła

Premiera Diablo IV już jutro. Z tej okazji Media Markt wraz z wydawcą PLAION ma dla fanów gry ciekawy konkurs. Wystarczy tylko przyjechać do Poznania. No i kupić grę.

Długo oczekiwane Diablo IV od Blizzard Entertainment zadebiutuje już 6 czerwca 2023. Dla zagorzałych fanów serii Media Markt wspólnie z wydawcą PLAION przygotowali konkurs, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody związane z RPG-iem.

Nocna premiera Diablo IV odbędzie się 5 czerwca 2023 roku o godzinie 22:30 w sklepie MediaMarkt w Galerii Pestka w Poznaniu. Drzwi centrum handlowego zostaną otwarte o 22:30, a sprzedaż gry rozpocznie się o godzinie 23:00. Wydarzenie jest przeznaczone dla osób, które ukończyły 18. rok życia.

 

Zdobądź gadżety z Diablo IV


Podczas nocnej premiery każdy, kto zakupi RPG-a, będzie miał szansę otrzymać następujące gadżety (dostępne w ograniczonej liczbie):

Diabelski zestaw gadżetów Diablo IV*,
Litografie Diablo IV*,
Plakat Diablo IV w formacie A3 z autografem Roda Fergussona z Blizzarda*,
Puzzle Diablo IV**.
Konkurs Diablo IV – do wygrania Xbox Series X
W trakcie wydarzenia odbędzie się także konkurs, w którym główną nagrodą będzie konsola Xbox Series X z grą Diablo IV. Aby wziąć udział w konkursie, uczestnicy spotkania będą musieli przyjść na premierę w diabelskim przebraniu – inspirowanym grą lub nie. Głosować będą diabelskie istoty (cokolwiek to znaczy).


Ponadto podczas wydarzenia uczestnicy spotkają się z Lilith Margaret Cosplay, która ożywi postać Lilith swoim cosplayem. Będzie można zrobić sobie zdjęcie.

Diablo IV – testy gry
Jeśli ktoś dopiero zastanawia się nad zakupem RPG-a, to być może wizyta w poznańskiej galerii pomoże mu podjąć ostateczną decyzję. Podczas Nocnej Premiery każdy będzie miał bowiem okazję wypróbować finalną wersję Diablo IV na komputery PC oraz konsole Xbox.

* Dostępne 1000 sztuk dla pierwszych klientów.
** Dostępne 150 sztuk dla pierwszych klientów.


Patryk Szczepan Krzyżewski

148 Wiadomości i ciekawe artykuły posty

komentarze
Zuzia Morawska 38 w

O fajnie