SZUKAJ W POSTACH:

Fagata - Kim jest Agata Fąk?

Wiek, wzrost, związki, High League, TikTok, Instagram.

Fagata to jedna z najpopularniejszych polskich influencerek młodego pokolenia. Rozgłos przyniosły jej nie tylko kanały na YouTubie i TikToku, ale także udział w kilku internetowych dramach.

O Fagacie zrobiło się głośno w 2020 roku między innymi za sprawą związku z założycielem Teamu X, Stuartem Burtonem, który zakończył się wiosną tego samego roku w atmosferze głośnego skandalu. Influencerka niedługo po rozstaniu otworzyła kanał na YouTubie, a odcinek, w którym opowiada m.in. o kulisach rozstania to zaledwie trzecie z kolei wideo na kanale Fagaty. Filmiki youtuberki skupiają się głównie na makijażu, wyzwaniach czy odpowiadaniu na - często bardzo osobiste - pytania widzów. W grudniu 2020 roku o Fagacie zrobiło się głośno za sprawą afery z Kamerzystą, z którym przez pewien czas współpracowała. Influencerka nagrała filmik, w którym ujawniła m.in., że Kamerzysta miał mieć zakaz publikowania treści w internecie. Z kolei Kamerzysta zamieścił InstaStories, w którym twierdził, że Fagata zdemolowała jego dom.

 

Fagata - wiek
Jak informuje portal Pomponik, Fagata urodziła się 24 sierpnia 2020 roku, co oznacza, że w 2022 roku skończy 22 lata. Influencerka przyszła na świat Koninie i pochodzi ze Ślesina w województwie Wielkopolskim.

 

Fagata - wzrost, waga
Te informacje na temat Agaty Fąk można znaleźć na stronie High League. Wynika z niej, że influencerka mierzy 163 cm i waży 57 kg.

 

 

Fagata - związki
Bardzo głośno było o związku influencerki ze Stuartem Burtonem, szczególnie gdy relacja się zakończyła. Agata po rozstaniu nagrywała live'y na InstaStories, w których zapłakana przestrzegała inne dziewczyny przed byłym partnerem. Nieco później internauci łączyli Fagatę z Kamerzystą, jednak żadne z nich nie potwierdziło oficjalnie, że byli parą. Pojawiały się także plotki, że Agata spotyka się z youtuberem Zebo.

 

Fagata - High League
Fagata stanie w oktagonie podczas gali High League 2, która odbędzie się 5 lutego 2022 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Przeciwniczką Agaty Fąk została znana z pierwszego składu Teamu X Lexy Chaplin.

Fagata - TikTok, Instagram
Kanał na YouTubie Fagaty subskrybuje niecałe 300 tys. osób, jednak ogromną popularnością może pochwalić się na TikToku i Instagramie. Tiktokowe filmiki Fagaty (@fagatkaaa) zdobyły już ponad 60 mln polubień, a sam profil obserwuje 1,6 mln osób. Na Instagramie z kolei (@fagataaa) influencerka ma 1 mln obserwujących.


Patryk Szczepan Krzyżewski

148 Wiadomości i ciekawe artykuły posty

komentarze