Plakaty-i-Reprodukcje.pl świętują 20-lecie

Czerwiec 2021 - Internetowy sklep Plakaty-i-Reprodukcje.pl obchodzi właśnie swoje 20-lecie.

Czerwiec 2021 - Internetowy sklep Plakaty-i-Reprodukcje.pl obchodzi właśnie swoje 20-lecie. Jako jeden z pierwszych rynków online dla sztuki ściennej na zamówienie, firma rozpoczęła działalność w 2001 roku sprzedając wysokiej jakości wydruki artystyczne, ręcznie malowane obrazy olejne i plakaty. Od samego początku wszystkie dzieła sztuki były produkowane na zamówienie. Każdy obraz może zostać wydrukowany na wielu różnych materiałach i w różnych rozmiarach, z możliwością indywidualnego kadrowania.

Zaczynając od około 2 000 obrazów, Plakaty-i-Reprodukcje.pl oferują dziś swoim klientom wybór ponad 1 miliona dzieł sztuki, od fotografii i ilustracji po sztukę klasyczną i nowoczesną. Większość dzieł jest digitalizowana i publikowana w Inhouse Edition.

Wkrótce po ugruntowaniu swojej pozycji na rynku lokalnym, Plakaty-i-Reprodukcje.pl wkroczyły na rynek międzynarodowy. Pierwsze sklepy internetowe dla Francji i Niemiec zostały uruchomione już w 2004 roku. Zaledwie 2 lata później pojawiły się marketplace'y dla Hiszpanii i Holandii (poster-en-kunstdrukken.nl). Wreszcie w kwietniu 2020 roku otwarto sklepy dla krajów skandynawskich: Szwecji, Danii (kunstbilleder-galleri.dk) i Norwegii.

W sam raz na jubileusz firmy, Plakaty-i-Reprodukcje.pl prezentują się na nowej, nowoczesnej platformie technicznej. "90% ludzi używa obsługi klienta jako czynnika decydującego o tym, czy robić interesy z daną firmą, czy nie" - wyjaśnia Boris Schmidtke - założyciel i dyrektor zarządzający firmy. "I nie ma wątpliwości, że dzięki lepszej wydajności, lepszemu bezpieczeństwu, usprawnionej kasie i szybkości reakcji, nasz nowy marketplace zajmie czołowe miejsce pod względem doświadczenia klienta".

Dalsze funkcje techniczne, jak również duża liczba nowych motywów z dziedziny grafiki, ilustracji i fotografii pojawią się w trzecim kwartale.

Więcej informacji na Plakaty-i-Reprodukcje.pl

Reprodukcje, obrazy & plakaty na miarę! Witamy w Plakaty-i-Reprodukcje.pl – u specjalisty od ręcznie malowanych kopii obrazów, unikatowych reprodukcji sztuki na płótnie oraz plakatów. Od 2001 roku staramy się oferować naszym Klientom światowej klasy dzieła sztuki w postaci reprodukcji najwyższej jakości. Państwo decydują o rozmiarach każdego obrazu, o technice jego produkcji, materiale na którym będzie drukowany oraz o rodzaju obramowania.


Stephan Frueeh

11 Artykuły/ Streamy Postów

(komentarze)