Radio Heaven
Radio Heaven

Radio Heaven

@radioheaven

No to mamy już oficjalny program zlotu Przypominam,że widzimy się 15-17 lipca w Lipianach (woj.Zachodniopomorskie)

image

Witajcie kochani 🙂
Spieszymy do was z informacją,że od dzisiaj możecie już bazgrolić na naszym świeżutkim forum! Oficjalnie jest ono już dla Was otwarte. Zapraszamy do rejestracji i koniecznie podczas aktywacji konta poprzez Waszego maila sprawdźcie folder "spam",bo tam może właśnie trafić mail z linkiem do aktywacji konta na naszym forum!
Życzymy Wam miłej zabawy 🙂

image

„Bez muzyki, życie byłoby pomyłką.” – Fryderyk Nietzsche
Sprawdź tą teorię dołączając do nas www.radioheaven.pl

Witajcie kochani 🙂
Przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs. Tym razem do wygrania VIP na naszym czacie na miesiąc!!! Co trzeba zrobić? Wystarczy zarejestrować się na naszym czacie: https://czat.radioheaven.pl/account.php... i zwyczajnie być tam aktywnym 🙂 Połączcie przyjemne z pożytecznym a 3 najbardziej aktywne tam osoby dostaną konto VIP. Aby zabawa była lepsza na naszej stronie pojawiła się topka 10 najaktywniejszych użytkowników i to na tej podstawie będą przyznawane nagrody 🙂 Powodzenia i miłej zabawy życzymy.

image

Zapraszamy serdecznie już teraz na antene radia Heaven.Za chwilę niedzielny wieczór umili Wam Aragon,a tuż po godzinie 200 usłyszycie najlepsze klubowe rytmy w stylu retro Nie może Was zabraknąć

image