Radio Heaven
Radio Heaven

Radio Heaven

@radioheaven

Chcesz wstąpić w nasze szeregi? Kochasz muzykę klubową i masz marzenia związane z tym? Jeśli tak to nasze radio szuka właśnie Ciebie! Nie czekaj i napisz do nas już dziś Oferujemy więcej niż inne stacje internetowe! Więcej info na ten temat znajdziecie na naszej stronce: https://radioheaven.pl/home-03/rekrutacja/

image
Napisz coś...

Już w tą niedziele od godziny 20: 00 zapraszamy na kolejne wydanie naszej Top Listy Radia Heaven 🙂 Do tego czasu dalej możecie oddawać głosiki na Wasze ulubione utwory korzystając z linku poniżej 👇 Zapraszamy 🙂
https://radioheaven.pl/home-03/clublista/

Napisz coś...

Rekrutacja Otwarta !

Muzyka to twoja pasja ? Chciałbyś dzielić się nią z innymi? Nic prostszego! 😉 Nie czekaj ! Zostań prezenterem Radia Heaven.

Jeśli jesteś pasjonatem muzyki Klubowej i chciałbyś, lub chciałabyś wspólnie tworzyć najlepsze klubowe radio w sieci oraz spróbować swoich sił jako prezenter radiowy w Radio Heaven zapraszamy do nas.

Wszystkie informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce “Rekrutacja”.
Formularz zgłoszeniowy: https://radioheaven.pl/home-03/rekrutacja/

image
Napisz coś...

Jesteśmy na Patronite! ☞ https://patronite.pl/RadioHeaven
Wiele osób zwraca się do nas z pytaniami o to, jak można nas wesprzeć. Zawsze odpowiadamy, że ważne dla nas jest to, że mamy Wasze zaufanie i że wzmacniacie w nas przekonaniu o tym, że warto działać, podobnie jak inne fantastyczne osoby i organizacje dążące do podobnego celu.
Bardzo doceniamy każdą chęć wsparcia, niezależnie od jego formy. Wiemy też, że części z Was zależy na możliwości przekazywania drobnego wsparcia finansowego naszych działań — dlatego, by wyjść temu naprzeciw, po namyśle, postanowiliśmy uruchomić taką możliwość za pośrednictwem Patronite.pl.
Na naszym profilu szczegółowo opisujemy cele, jakie chcemy zrealizować, koncentrując się na tych, które trudno nam jest sfinansować w ramach funduszy, które inwestujemy ze środków własnych , skoncentrowanych na działaniach projektowych.
Możecie przeczytać o tym tutaj ☞ https://patronite.pl/RadioHeaven

We are on Patronite! ☞ https://patronite.pl/RadioHeaven
Many people turn to us with questions about how we can breathe. We always answer that it is important for us that we have your trust and that you strengthen us in such a way that it is worth acting, just like other fantastic people and actions pursuing a goal.
We greatly appreciate every support, from its form. Also consider that some of you depend on the possibility of financial support for our activities - therefore, by meeting this, after thinking, only thanks to this possibility through Patronite.pl.
On our website, we have collected goals that we want to support, focus on those that are difficult for us to finance with funds that we invest with operating funds focused on project activities.
You can read about it here ☞ https://patronite.pl/RadioHeaven

image
Napisz coś...

Organizujesz domówkę? Lubisz bawić się w klimatach muzyki klubowej? Jeśli tak to mamy dla Ciebie propozycje: najlepsza muzyka dance,trance,techno,club,vixa,edm tylko u nas i do tego na żywo! Miksowana przez znakomitych dj`i,którzy w ten wyjątkowy Sylwestrowy wieczór zapewnią Wam moc pozytywnych brzmień.Możliwość wysyłania pozdrowień,oraz zamawiania utworów na życzenie.Poczuj się jakbyś spędzał ten wieczór w jednym z najlepszych klubów! Nie czekaj i odpal nasze radio dzisiejszego wieczoru! Start godz. 190 ---> www.radioheaven.pl

image
Napisz coś...

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia - cała drużyna Radio Heaven pragnie złożyć wszystkim słuchaczom i partnerom najserdeczniejsze życzenia - radości, obfitości,dużo zdrowia i spełnienia marzeń.My postaramy się spełnić dla Was głównie te muzyczne marzenia.Podczas świąt zaprezentujemy dla Was najlepsze kawałki-również te świąteczne,ale w dość ciekawym wydaniu Zapraszamy serdecznie do obserwowania ramówki i słuchania nas w te święta.

P.s. Mamy nadzieję,że Mikołaj był bogaty

Pozdrawiamy Was serdecznie .

image
Napisz coś...