1 y ·KooM

?REKRUTUJEMY NOWE OSOBY DO ZARABIANIA ?

Hejka na wstępie proszę przeczytaj i daj szansę każdej z tych APLIKACJI/STRON do zarobku jest to mój zbiór stron i aplikacji które są sprawdzone.


Wszytko jest bardzo proste i łatwe,trzeba być tylko i aż tylko cierpliwym i systematycznym i się nie ZRAŻAĆ po pierwszej wizycie na stronie/aplikacji.

??? 1. https://r.honeygain.me/ALEKS293F3

Aplikacja, dzięki której pasywnie zarabiamy dzieląc się swoim internetem!
- Na start przy rejestracji otrzymujemy 5$!
- Wypłaty od 20$
- 2$ i 10% prowizji za poleconego!
- Możliwość podpięcia kilku urządzeń w celu zwiększenia zysku(PC, android, iOS).
- Zarobki zależne są od zapotrzebowania na internet w danym kraju

ZYSK MIESIĘCZNY ~40$ (~170 zł)

??? 2.
https://affiliate.justtrack.io..../android/online.mone

Fajna aplikacja która płaci ci za granie w gry na telefonie (możesz zostawić telefon i robić co innego albo zostawić na noc, co bardzo polecam)
Za zalogowanie się z mojego linka dostajesz 1800 coinów na start a WYPŁATA już od 0,76zł. Zbierasz 25% od poleconego znajomego

ZYSK MIESIĘCZNY (UZALEŻNIONY OD TEGO ILE MASZ WŁĄCZONE GRY) PRZY CODZIENNYM WŁĄCZANIU NA CAŁĄ NOC WYPŁACISZ ~20-30$ (~80-120 zł)

??? 3. https://p2pr.me/16476935296235ced9cc016

Aplikacje w której nic nie robisz a ona sama zarabia przez twój nie wykorzystany internet, wystarczy że jest to odpalone w tle i działa sobie a ty zarabiasz. Wypłata już od 2$ w krypto także jest wypłata na konto bankowe od 15$. WYPŁATA OKOŁO 2X W MIESIĄCU. Również od czasu do czasu trzeba sie tylko upewnić czy program działa w tle.

ZYSK MIESIĘCZNY: ~30$ (~120 zł)

PODSUMOWUJĄC: Bez poleceń zarobisz 350-400 zł. Wystarczy, że znajdziesz chociaż 10 osób i Twoje zarobki mogą zwiększyć się średnio o 50zł miesięcznie!

Działam już 8 miesięcy na tych trzech.

Honeygain Referral | Claim your $5 bonus
Favicon 
r.honeygain.me

Honeygain Referral | Claim your $5 bonus

Got GB left in the end of the month? Take full advantage of you internet plan and make money from home by sharing your unused net.
Napisz coś...