2 yrs ·KooM

11 września
Linie bojowe dotyczące obowiązkowych szczepionek idą teraz pełną parą w USA, ponieważ rząd ogłasza dziś, że wszyscy pracownicy federalni muszą teraz otrzymać zastrzyk jako warunek zatrudnienia. Argument, że tylko szczepienia zakończą niekończącą się „pandemię” i kłamstwo, że szpitale są wypełnione w ponad 90% nieszczepionymi ludźmi, są wykorzystywane jako uzasadnienie dla obowiązkowych masowych szczepień. Nie potrzeba wiele aby własną rękę ominąć korporacyjne media i dowiedzieć się, że kłamią, i że jest wiele doniesień, że w USA i na całym świecie dzieje się dokładnie odwrotna sytuacja, czyli szpitale. są pełne ludzi, którzy zostali już zaszczepieni, a ci, którzy przeżyli, wypełniają teraz nasze szpitale. Jest to oczywiste z ostatniego wydania danych do rządowej bazy danych systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych, która od ostatniego piątku pokazuje, że doszło do 13 911 zgonów, 18 098 trwałej niepełnosprawności, 76 160 wizyt na oddziałach ratunkowych, 56 912 hospitalizacji, 2 933 377 objawów urazów i 14 327 zdarzeń zagrażających życiu. I właśnie w zeszłym tygodniu, Toronto Sun opublikowało artykuł donoszący, że ponad 100 młodych ludzi z Ontario zostało wysłanych do szpitala z powodu problemów z sercem związanych ze szczepionką.
Zdrowie publiczne w Wielkiej Brytanii donosi, że 80% zgonów w sierpniu było wśród zaszczepionych – 70% wyższy wskaźnik hospitalizacji również wśród zaszczepionych
9 września 2021 19:30
Ujawniono kolejne dowody potwierdzające, że program szczepień jest ogromną porażką, co potwierdza, że przez cały sierpień 80% osób, które rzekomo zmarły na c, było zaszczepionych przeciwko tej chorobie. W sumie za tydzień od 28 sierpnia do 3 września 2021 r. odnotowano 271 hospitalizacji w całej populacji niezaszczepionej, natomiast 423 hospitalizacje w populacji w pełni zaszczepionej. Jeśli oprzemy te hospitalizacje, które wystąpiły po potwierdzonych przypadkach w poprzednich tygodniach, możemy obliczyć wskaźnik przypadków hospitalizacji. W tygodniu rozpoczynającym się 21 sierpnia w populacji nieszczepionej było 15 047 potwierdzonych przypadków. Dlatego też, na podstawie liczby 271 hospitalizacji bez szczepień w tygodniu rozpoczynającym się 28 sierpnia, wskaźnik przypadków hospitalizacji wynosi 1,7%. Jednak gdy przeprowadzimy te same obliczenia dla w pełni zaszczepionych hospitalizacji populacji (423) i przypadków (14 519), możemy zauważyć, że wskaźnik przypadków hospitalizacji wynosi 2,9%. Dlatego pokazuje to, że zastrzyki zwiększają ryzyko hospitalizacji, a nie zmniejszają ryzyko o 95% deklarowane przez producentów szczepionek.

Napisz coś...