Akademia Kung Fu Modliszki
Akademia Kung Fu Modliszki

Akademia Kung Fu Modliszki

336 Użytkownicy
Dextasy  
42 w ·KooM

Nie jest to oficjalna grupa internetowa szkoły Marka Piechotki i Maćka Kulika, doskonałych nauczycieli "Modliszki".

Założyłem to grupę jako były uczeń Modliszki serdecznie polecam, jest to przekaz od prawdziwych Mistrzów z Chin (Yu Tiancheng, Huo Ruiting) - bez ściemy - sztuka walki tradycyjna i praktyczna. Możemy tutaj poruszać wszelkie tematy związane ze sztukami walki. Modliszka świetnie kształci Ciebie jako "człowieka" to ciągła praca nad sobą. Ostrzegam jednak, czasem jest naprawdę niezły wycisk!

Grupa powstała w celach promocyjnych.

Oficjalna strona:
http://mantisboxing.pl/

Jesteśmy szkołą tradycyjną.
Od 1992 roku działamy na Warszawskim Bemowie.

Naszym nauczycielem jest Marek Piechotka, który swoją wiedzę od prawie 30 lat czerpie bezpośrednio od chińskich mistrzów. Na początku u mistrza Yu Tianchenga, jednego z najlepszych specjalistów wolnej walki chińskiej prowincji Szantung i okolic. Obecnie pobiera nauki u mistrza Huo Ruiting z Shenianu.

Nieważne czy masz 20 czy 60 lat, każdy znajdzie tu coś dla siebie.Nasi instruktorzy:

Marek Piechotka
Swoją przygodę ze sztukami walki zaczął w 1982. Od 1985 trenował Kung-fu Siedmiogwiezdnej Modliszki. Przez cały ten okres czerpał wiedzę bezpośrenio od mistrzów z Niemiec, Rosji i przede wszystkim z Chin.

Wielokrotny medalista na turniejach ogólnopolskich, międzynarodowych, w tym także organizowanych w Chinach. Jako pierwszy w historii Polski zdobył medal w konkurencji wolnej walki na turnieju międzynarodowym. W 2004 laureat nagrody trenera roku. W 2005 ukończył naukę system Tang Lang według przekazu mistrza Yu Tianchenga.

Maciek Kulik

Jest najstarszym uczniem mistrza Marka Piechotki. Nieprzerwanie ćwiczy od 1992r. W tym czasie poznawał system Tang Lang pod okiem takich mistrzów jak Kai u We Pel, Yu Tiancheng oraz Yu Tianlu. Posiada pełen przekaz stylu, jest praktykiem, jednym z nielicznych, którym udało się opanować najwyższy poziom tradycyjnej wolnej walki Sanda. Wielokrotny medalista zawodów krajowych jak i imprez międzynarodowych. Obecnie główny trener w naszej sekcji.

image
image
image
image
Napisz coś...

Dextasy  
42 w ·Youtube

Napisz coś...

Dextasy  
42 w ·KooM

A o to prawdziwy Mistrz i legenda "Modliszki"
Marek Piechotka

image
Napisz coś...