Kosmici i UFO
Kosmici i UFO

Kosmici i UFO

365 Użytkownicy
33 w ·KooM

Co myślicie?

image
image
image
image
Napisz coś...

Mam nadzieję, że spodoba Wam się to:

Z ARCHIWUM X S01E01

Dane techniczne:

Format : Matroska at 5 953 kb/s
Length : 2.01 GiB for 48 min 14 s 230 ms

Video #0 : AVC at 4 250 kb/s
Aspect : 1280 x 720 (1.778) at 23.976 fps

Audio #0 : DTS at 1 509 kb/s
Infos : 6 channels, 48.0 kHz
Language : en

Audio #1 : AC-3 at 192 kb/s
Infos : 2 channels, 48.0 kHz
Language : pl

Text #0 : UTF-8
Language : pl

Link do pobania:
https://wrzucajpliki.pl/4o0rev............3fq4gi/Z_ARC

PS.
Darmowa: 2 GB za free / dzień
Zarejestrowany: 5 GB za free / dzień
Można też premium: 100 GB / dzień
Koszt:
3 dni - 6.99 zł
15 dni - 13,99 zł
30 dni - 23,99 zł
60 dni - 41,99 zł
90 dni - 60,99 zł

Można też zarabiać na udostępnianiu plików.

Favicon 
wrzucajpliki.pl

WrzucajPliki.PL-Twój hosting plików - Easy way to share your files

WrzucajPliki.PL-Twój hosting plików - Free file upload service
Napisz coś...

Dextasy  
49 w ·Youtube

Napisz coś...

Dextasy  
49 w ·KooM

Stanowisko nauki na temat UFO

Dzięki nowoczesnym teleskopom, stacjom kosmicznym oraz całej nowej technologii i wiedzy świat nauki oficjalnie otworzył się na ideę, że nie jesteśmy sami we wszechświecie. Badanie układów gwiezdnych naszej galaktyki potwierdza istnienie planet podobnych do Ziemi, na których mogły powstać inteligentne gatunki, a zatem społeczności ludzkich porównywalnych z tymi na Ziemi. Są to jednak planety oddalone o tysiące lat świetlnych. Dlatego nauka całkowicie wyklucza, że te odległości mogą pozwolić na dotarcie do nas hipotetycznym pozaziemskim społeczeństwom.

Jednocześnie jednak zjawisko UFO jest coraz bardziej szalone i obejmuje wszystkie narody i społeczeństwa świata. Wiele niewytłumaczalnych obserwacji przekonało o pozaziemskiej naturze UFO, zakwalifikowało ludzi w każdej sferze społecznej, od naukowej po polityczną i religijną. Historia przypadku jest tak obszerna i obejmuje tak wielu świadków, uznanych za godnych wiarygodności, że hipoteza o rzeczywistej obecności pozaziemskiej naprawdę podważa niekorzystne stanowisko oficjalnej nauki.

W rzeczywistości są astronomowie, astronauci, piloci samolotów, wysocy urzędnicy państwowi, zarówno wojskowi, jak i politycy, którzy oświadczyli, że widzieli obiekty latające, których ich zdaniem nie można przypisać zjawiskom naturalnym lub obiektom pochodzenia ziemskiego .

Z biegiem czasu nastąpił wzrost liczby autorytatywnych ludzi, którzy publicznie wyrażają przekonanie, że obecność pozaziemska, nawet jeśli niewytłumaczalna, jest jednak prawdziwa.

Ci, którzy rozumieją stanowisko nauki, ale są skłonni wierzyć, że za zjawiskiem UFO stoi obca obecność, nieuchronnie zadają następujące pytania:

Jak to możliwe, że pozaziemskie gatunki odwiedzają naszą planetę, skoro wiemy, że w Układzie Słonecznym Ziemia jest jedyną planetą nadającą się do zamieszkania i wiedząc, że najbliższe układy słoneczne znajdują się tysiące lat świetlnych od naszego?
Nawet gdyby prawdą było, że istoty pozaziemskie odwiedzają naszą planetę, dlaczego nie skontaktują się z nami w oficjalny sposób?
Mówi się, że rządy Stanów Zjednoczonych, Rosji i Chin mają dowody na obecność obcych, ale ukrywają się i odrzucają. Dlaczego mieliby milczeć i zaprzeczać tej rzeczywistości? Czy istnieje konkretny cel?
Istnieją niezliczone obserwacje, odkrycia i badania, które prowadzą do wniosku, że Księżyc jest pusty i że wewnątrz znajduje się ogromna baza pozaziemska. Czy to możliwe, że to założenie jest również jednym z powodów misji księżycowych?
Wielu badaczy zjawiska UFO twierdzi, że obecność obcych i obiekty latające, takie jak te obserwowane dzisiaj, zostały opisane we wszystkich cywilizacjach przeszłości. To prowadzi nas do wniosku, że istoty pozaziemskie zawsze były obecne tutaj na Ziemi. Ale czy naprawdę istnieją dowody na to wszystko?
Święte teksty największych religii, w tym Biblii, w wielu miejscach odnoszą się do latających tarcz, rydwanów ognia, płonących chmur, które sprowadzają boskie istoty na ziemię. Czy można zatem wywnioskować, że religie są pochodzenia pozaziemskiego?
Ewangelia mówi nam, że Jezus spotyka istoty, które lądują i schodzą z jasnych chmur. Są tacy, którzy twierdzą, że Jezus był pozaziemskiego pochodzenia. Ale czy ta teza jest do utrzymania?
Jeśli te obce istoty naprawdę wpływają na cały historyczny łuk naszego człowieczeństwa, oznacza to, że istnieje plan z konkretnym celem. Który może być?
Istnieją wiarygodne informacje, które wskazują, że czas, w którym te pozaziemskie społeczeństwa oficjalnie się zadeklarują, nie jest daleko. Ale czy są to naprawdę wiarygodne źródła?

Napisz coś...