Instytut Festival 2023
Instytut Festival 2023 Wydarzenie rozpoczyna się:
16-June-23 - 20:00

Instytut Festival 2023

dni godzin pozostało do rozpoczęcia
Przed nami czwarta edycja Instytut Festival: godziny tańca, nieskończona liczba uśmiechów, uścisków i ogromna dawka miłości i pozytywnej energii? Unikatowa lokalizacja, którą pokochaliście od pierwszego przekroczenia bram Twierdzy Modlin. Dotychczas gościliśmy ponad 200 artystów wizualnych i muzycznych, którzy dostarczali nam przez ten czas nieziemskich doświadczeń i emocji. Po dwóch edycjach nabieramy jeszcze większego rozpędu i szykujemy dla Was jeszcze więcej niespodzianek podczas Instytut Festival 2023!
16-18 czerwca 2023 w Twierdzy Modlin ponownie spotkamy się na scenach Open Stage, Rave Stage i Panorama Stage w niepowtarzalnej scenerii. Tak jak w zeszłych latach o zaaranżowanie przestrzeni zadbają najlepsi artyści sztuk wizualnych.

Instytut Festival jest unikalnym festiwalem muzycznym. Chcemy stworzyć wyjątkowe przeżycia, święto wszystkich miłośników muzyki elektronicznej, mozaikę osobowości i doświadczeń. Przy organizacji wydarzeń zawsze stawialiśmy na energię, jaką niesie ze sobą nasza publiczność i bezgraniczną miłość do muzyki. Podczas festiwalu zamierzamy przełożyć te wartości na skalę światową!
Twierdza Modlin to unikat na skalę światową - najdłuższy budynek w Europie i drugi pod względem długości na świecie. Spektakularna forteca położona jest w samym sercu Polski, u zbiegu dwóch rzek: Wisły i Narwi w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczych piaszczystych plaż skrytych pośród lasów oraz zjawiskowych ruin zabytkowego spichlerza. Twierdza Modlin to także ponad 200 lat burzliwej historii. O tę perłę Napoleona i Cara Mikołaja I walczyli Polacy, Francuzi, Rosjanie oraz Niemcy. Po latach spokoju, w czerwcu 2023 Twierdza przeżyje kol
ejne oblężenie, tym razem miłośników elektryzujących brzmień.
GASTRO: Do dyspozycji uczestników będzie miasteczko festiwalowe z całodobową strefą gastronomiczną.
CAMPING: W tym roku powiększamy i udoskonalamy infrastrukturę pola namiotowego! Zmieniamy lokalizację na bardziej przyjazną do odpoczynku - tylko dla osób, które zakupiły karnet 2-dniowy
Do dyspozycji oddajemy zarówno pole namiotowe jak i glampingowe (namioty z pełnym wyposażeniem 2- i 4-osobowe), które znajduje się na terenie Twierdzy Modlin w bezpośrednim sąsiedztwie miasteczka festiwalowego. Pole posiada dobrze funkcjonujące zaplecze sanitarne w postaci dużej ilości toalet, umywalek oraz kabin prysznicowych z ciepłą wodą. Pole namiotowe czynne będzie od godzony 14:00 w piątek, 16.06. do godziny 18.00 w niedzielę, 18.06.
TRANSPORT: 16-18 czerwca (piątek-niedziela) na trasie Warszawa-Plac Defilad -? Twierdza Modlin będą kursować shuttle busy. Startujemy z przystanku PLAC DEFILAD 1?? tuż przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie i dojeżdżamy bezpośrednio na PARKING BEMA w Modlinie, oddalony ok. 700 metrów od głównego wejścia Instytut Festival.
Szukajcie tablicy INSTYTUT FESTIVAL na przednich szybach autobusów


Karnety na festiwal upoważniają do wstępu na teren imprezy od piątku do niedzieli do godziny 18:00.
16-June-23 - 20:00 Data rozpoczęcia
18-June-23 - 10:00 Data zakończenia
Twierdza Modlin

Popularne #hashtagi (oznaczaj swoje posty hashtagami, aby zyskały one na popularności)

Instytut Festival 2023 jeszcze nic nie dodał(a)