Wakacje z jogą i medycyną dźwięku w górach
Wakacje z jogą i medycyną dźwięku w górach Wydarzenie rozpoczyna się:
16-July-23 - 16:00

Wakacje z jogą i medycyną dźwięku w górach

dni godzin pozostało do rozpoczęcia
Zapraszam Cię na wakacyjny wyjazd z jogą do urokliwej chaty ukrytej na wzgórzach Beskidu Niskiego. To wyjątkowa czasoprzestrzeń dla wszystkich, którzy potrzebują zatrzymać się, odżywić i ponownie połączyć ze sobą.

▪▪▪ CZEGO DOŚWIADCZYSZ? ▪▪▪
✨ Powitanie i zamknięcie w kręgu, aby otworzyć i domknąć wspólną przestrzeń.
✨ Poranne medytacje, dające możliwość dostrojenia się do dźwięków natury i wewnętrznej ciszy jako portalu kierującego skupienie do wewnątrz, w kierunku Nieskończonej Świadomości.
✨ Poranna joga w przepływie Hatha/ Vinyasa. Będziemy łączyć się z elementem ziemi, aby kultywować stabilność, ugruntowanie, siłę; oraz eterem dla zaproszenia lekkości i przestrzenności.
✨ Głębokie, dłużej utrzymane pozycje popołudniowej jogi regeneracyjnej poruszą i nawilżą tkankę łączną (powięź), stawy, więzadła i ścięgna. Podczas tych praktyk dotkniemy meridianów - kanałów, przez które płynie energia w ciele.
✨ Ceremonia Kakao rozwibruje i otworzy serca, a w połączeniu z taneczną podróżą stworzą przestrzeń do odkrywania własnej ekspresji i wyzwolenia.
✨ Podróże w dźwiękach kamertonów poprowadzą do najgłębszych warstw Twojej istoty, w których często drzemie to co nieuświadomione. W trakcie sesji doświadczymy również melodyjnego ukojenia dzwonków Koshi.
✨ Pyszne, świeże i odżywcze posiłki wegetariańskie/wegańskie.
✨ Czas dla siebie -- zanurzenie się w refleksji, dzienniku, odpoczynku, drzemce, w naturze podczas spacerów. Możliwe będą też wędrówki górskie, sesja dźwiękowa 1:1 (za dodatkową opłatą), sauna (za dodatkową opłatą) oraz masaże (za dodatkową opłatą).

▪ॐ▪ JOGA ▪ॐ▪
Zajęcia jogi będą dostosowane do wszystkich poziomów zaawansowania, kształtów i rozmiarów. Podzielimy je na trzy główne, wzajemnie uzupełniające się style. Poranne praktyki będą mieszanką Hatha i Vinyasa jogi - z ruchem, medytacją i pranajamą. Wieczorami zajęcia będą odbywać się w formie Yin (regeneracyjnej) nastawionej na odprężenie i relaks.
Chociaż są one bardzo różne, istotą każdego z nich jest wzmocnienie połączenia między umysłem, a ciałem, odblokowanie przepływu energii, pogłębienie mobilności oraz zwiększenie świadomości poruszania się, oddychania i interakcji z myślami.
Więcej o wspomnianych stylach możecie poczytać w broszurze PDF.

▪▪▪ KAMERTONY ▪▪▪
Zapraszam Cię w podróż, podczas której doświadczysz uzdrawiającej mocy dźwięku.
Fale dźwiękowe kamertonów działają w głębokim połączeniu umysłu, ciała i ducha jednocześnie. Na poziomie komórkowym odbędziemy podróż przez częstotliwości dostrojone do wzorcowych dźwięków w jakich wibruje każdy z narządów ludzkiego organizmu. Dostroimy fale mózgowe od beta aż do delta. Kamertony to muzyka, która budzi duszę, wydobywa jej piękno, daje ukojenie, przywraca harmonię i spokój wewnętrzny. Doświadczając wibracji kamertonów skali Pitagorejskiej wejdziemy w proces usuwania blokad przepływu energii, zharmonizujemy czakry. Dostrojone czakry uruchomią mechanizmy odnowy i samoleczenia na poziomie komórkowym. Magiczne Solfeggio pomogą w procesie oczyszczania z wzorców zapisanych w ciele i umyśle ograniczających świadomość tego kim jesteśmy. Natomiast kamertony narządowe wesprą pracę organów i procesy zachodzące w ciele.
Więce o korzyściach płynących z pracy z kamertonami znajdziesz w broszurze PDF.

▪▪▪ DOKĄD JEDZIEMY? ▪▪▪
"Chata Miłośliwka to miejsce, które powstało z miłości do natury, do przestrzeni i do ludzi. To nie tylko pomysł na zbudowanie gospodarstwa i plan ucieczki z miasta. To przede wszystkim projekt stworzenia niecodziennego miejsca, położonego na wzgórzu, otoczonego sadem i oddalonego od asfaltu. "
Siedlisko położone jest na wzgórzu Cebulówki, na skraju bukowego lasu, z widokiem rozpościerającym się na Łącko, malowniczą dolinę rzeki Dunajec i łąckie sady. Nieopodal znajduje się szlak turystyczny z Łącka do Szczawnicy. Dzięki oddaleniu od cywilizacji chata zapewni nam swojski klimat, ogrom natury i luźnej atmosfery, ale wiąże się to z ograniczeniami dojazdu - samochody trzeba zostawić 20 minut pieszo od docelowego miejsca, a chętnych gospodarze dowiozą autem terenowym na górę.
Kompleks przypomina bardziej górskie schronisko o podniesionym standardzie niż pensjonat czy hotel i składa się z trzech budynków zbudowanych ze starego drewna - Chaty, Spichlerza i nowoczesnej Stodoły.
Więcej informacji o miejscu, pokojach i wyżywieniu (w tym zdjęcia) znajdziesz w naszej broszurze PDF bądź na stronie Chaty Miłośliwka - http://chatamilosliwka.blogspot.com/

▪▪▪ CENA ▪▪▪

EARLY BIRD 2220 zł (obowiązuje do 16 maja)
LATE BIRD 2420 zł (obowiązuje po 16 maja)

CENA obejmuje:
✔️ codzienną poranną prakykę jogi i medytacji
✔️ popołudniowe praktyki jogi (wymienne z podróżami z dźwiękiem)
✔️ dwie podróże z dzwiękem
✔️ ceremonię kakao połączoną z tańcem intuicynym
✔️ pełne wegetariańskie lub wegańskie wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
✔️ 6 noclegów
CENA nie obejmuje:
❌ kosztów dojazdu
❌ sauny
❌ masaży
❌ sesji dźwiękowych 1:1

▪▪▪ KTO PROWADZI? ▪▪▪

♡ Dagmara Misiura ♡
Stwarzam możliwości do eksploracji różnych zakątków świata zewnętrznego oraz wewnętrznego. Stosuje holistyczne podejście korzystając z wybranych technik - joga, taniec, dźwiękoterapia, wyprawy rozwojowe.. Prowadzę zajęcia jogi w wersji stacjonarnej i online, tworzę wyjazdy z jogą, koncerty kamertonowe, kręgi i ecstatic dance na terenie Polski oraz współtworzę wyjazdy jogowe do Azji i Ameryki Południowej. Tańczę życie z otwartym sercem, podążając za swoimi marzeniami, które głównie wiążą się z podróżami do odległych zakątków świata, pogłębianiem zrozumienia natury istoty ludzkiej, a następnie dzieleniem się tym z innymi. Moją misją jest przywracanie stanu wewnętrznej harmonii, który prowadzi do pełni indywidualnego potencjału - pełni mocy.

▪ KURSY I DOŚWIADCZENIE ▪
Od najmłodszych lat pracowałam z ciałem. W wieku 6 lat zaczęłam swoją przygodę z gimnastyką artystyczną, która po kilku latach przerodziła się w taniec, który towarzyszy mi do dziś. Jako 20 latka wkroczyłam na ścieżkę instruktorki fitness, odkrywając sporą wiedzę o ciele oraz sposobach pracy z nim. Po krótkim czasie zaczęłam dostrzegać nierozerwalny związek pomiędzy ciałem, a psychiką. Wtedy też przestałam traktować pracę z ciałem jako rozwój wyłącznie fizyczny. Zgłębiając ten temat trafiłam na BodyArt, trening który łączy współczesną wiedzę "zachodnią" z tradycyjną mądrością wschodu. W 2014 roku zdobyłam licencję na pracę z tą techniką w szkole Roberta Steinbachera. Naturalnym następstwem moich dociekań było odkrycie świata jogi. W 2016 roku zrobiłam pierwszy roczny kurs Hatha Jogi dzięki Stowarzyszeniu Jogi Akademickiej w Częstochowie. Dwa lata później ukończyłam 200TTC w Nomad Yoga School oraz 300TTC w Earth Yoga Village w Indiach uzyskując certyfikat Yoga Alliance RYT500. Kolejnym wielkim odkryciem był dźwięk. Zaczęłam postrzegać świat w kategoriach wibracji. Ukończyłam kurs muzykoterapii w Akademii Dźwięku dr Barbary Romanowskiej, otrzymując certyfikat Ministerstwa Edukacji Narodowej uprawniający do prowadzenia muzykoterapii na poziomie komórkowym. Interesują mnie wszelkie naturalne techniki przywracania harmonii (zdrowia), dlatego jestem w niekończącej się odkrywczej podróży. Na mojej ścieżce pojawiły się liczne warsztaty z tradycyjnej medycyny chińskiej i ajurwedy oraz szamańska praca z roślinami nauczycielami głęboko w amazońskiej dżungli.


➡➡➡ WIĘCEJ INFORMACJI + ZAPISY ⬅⬅⬅

▪W broszurze PDF pod tym linkiem:
https://tinyurl.com/yakiyogagory
▪ Poprzez wiadomości prywatne na Messenger i Instagram na profilu Yaki Yoga
▪ Prywatnie u Dagmary
▪ Poprzez adres e-mail:
garymvt@gmail.com
▪ Pod numerem telefonu (do połowy 10 kwietnia tylko WhatsApp):
+48 510 483 723
Serdecznie zapraszam do kontaktu i zapisów, odpowiemy na wszelkie pytania,

z Miłością,
Yaki Yoga
16-July-23 - 16:00 Data rozpoczęcia
22-July-23 - 12:00 Data zakończenia
Chata Miłośliwka - magiczne miejsce w Beskidach, Czerniec (Zawodzie Czernieckie), Czerniec, Poland

Popularne #hashtagi (oznaczaj swoje posty hashtagami, aby zyskały one na popularności)

Wakacje z jogą i medycyną dźwięku w górach jeszcze nic nie dodał(a)