Summer Contrast festiwal 2023r.
Summer Contrast festiwal 2023r. Wydarzenie rozpoczyna się:
19-July-23 - 01:00

Summer Contrast festiwal 2023r.

dni godzin pozostało do rozpoczęcia
Summer Contrast to nie tylko festiwal muzyki elektronicznej. To zaproszenie do równoległego świata, w którym czas płynie inaczej, a barwy są bardziej nasycone. Przez te kilka dni – otoczona rzeką Regą i ulokowane w pięknej dolince – prywatna przestrzeń w Rogalinku (woj. zachodniopomorskie) daje niemal nieskończoną ilość sposobów na spędzenie czasu. Wolny od sponsorów i tworzony oddolnie Summer Contrast nie jest usługą dla klientów. Jest inicjatywą, którą możesz współtworzyć swoją obecnością i dzieląc się energią z innymi. A w tym pomaga zanurzenie się w hipnotycznych dźwiękach.

Do Waszej dyspozycji oddajemy: Oak, czyli główną scenę goszczącą ikony elektroniki; zorientowany wokół techno Triangle, chillout garden Ritual wypełniony muzyką oraz warsztatami; położone tuż nad rzeką rajskie Paradiso; tętniące australijskim tech-housem Tribes oraz nieziemskie, psytrance’owe Elisium. 6 scen to jednak nie wszystko, bo Summer Contrast to interdyscyplinarne wydarzenie dla miłośników i miłośniczek najróżniejszych odmian sztuki – tańca, performansu, rozmaitych form wizualnych i przestrzennych czy rękodzieła. Wszystkie te dziedziny są tu obecne i ułatwiają integrację wolnych duchów, które co roku zbierają się w tym miejscu.

Summer Contrast opiera się także na kontakcie z naturą – nie tylko za sprawą swojego campingu, który jest integralną częścią tego festiwalowego doświadczenia. Otoczone zjawiskowymi lasami i łąkami, urokliwe Rogalinko to prawdziwa perła Pomorza. W pobliżu znajdują się także m.in. jeziora Nielep, Bystrzyno i Bukowiec oraz świetne szlaki rowerowe. Położony nad morzem Kołobrzeg jest oddalony zaledwie o 45 km, a Pojezierze Drawskie – słynące ze spływów kajakowych Drawą – znajduje się w promieniu 40 km.
19-July-23 - 01:00 Data rozpoczęcia
24-July-23 - 18:00 Data zakończenia
Rogalinko

Popularne #hashtagi (oznaczaj swoje posty hashtagami, aby zyskały one na popularności)

Summer Contrast festiwal 2023r. jeszcze nic nie dodał(a)