Tło
Zagrajek
Zagrajek

Zagrajek

@Zagrajek
2 yrs ·KooM

Do dziwnej sytuacji doszło na turnieju IEM Fall North America w CS:GO. Drużyna Triumph musiała oddać mecz walkowerem z powodu... zaśnięcia jednego z zawodników.
Trwają turnieje IEM Fall w CS:GO. To jedne z kluczowych eventów poprzedzających najważniejsze esportowe wydarzenie w CS-ie w tym roku – PGL Major Stockholm 2021. Od dobrego wyniku może zależeć występ na tym turnieju. Do dziwnej sytuacji doszło w meczu fazy grupowej dywizji północnoamerykańskiej. Drużyna Triumph, która miała zmierzyć się z Evil Geniuses została zmuszona oddać swój mecz walkowerem. Powodem było... zaśnięcie jednego z zawodników podczas startu meczu. Dodajmy w tym miejscu, że turniej odbywa się online. Pierwszy o sytuacji poinformował na Twitterze in-game leader zespołu – Danny “cxzi” Strzelczyk.
Graczem, który zaspał okazał się Jack „xCeeD” Holiman, który organizację Triumpha reprezentuje zaledwie od miesiąca. Ten swego rodzaju „prezent” może okazać się zbawienny dla zespołu Evil Geniuses z Polakiem na pokładzie. EG dzięki walkowerowi ma już na koncie dwa zwycięstwa, dzięki czemu zachowuje szansę na dobry wynik w IEM Fall North America 2021. Skład Evil Geniuses w 2021 roku nie radzi sobie najlepiej, i potrzebuje sukcesów jak powietrza. Kto wie może w tym roku lub następnym Evil Geniuses zajmie wysokie miejsca w tabelach.

#darthfenrir #wineokrakow #online #joyor #hulajnoga #jaksiepa3 #jazda #sexdoll #docage #probkipodlog #remontykrakow #sprzedazpodlog #dabwenecjafinishparkiet #jodlafrancuskafinishparkiet #deska #bep20 #smart #food #ir

https://www.instagram.com/zagrajek.pl/

image
Napisz coś...

   Czytaj komentarze jako gość lub Zarejestruj się